Уоррен Баффет– це людина, яка займає друге місце у списку найбагатших людей планети, його статки на даний час оцінюють в 72,6 млрд дол. Він займає пост генерального директора компанії BerkshireHathaway,також є одним із найбільш успішних інвесторів. До того містер Баффет ще й дуже щедра людина, яка у 2010 році передала на благодійність суму у 37 млрд. доларів. Ця суму вважається найбільшою за всю історію благочинності.

Поради  та рекомендації  УорренаБаффета є безцінні, вони допоможуть Вам у становленні як бізнесмена, інвестора і просто як успішної людини.

Порада № 1 Завжди інвестуйте в себе

Кожний день кожну годину працюйте над собою. Вивчайте та пізнавайте щось нове, працюйте над слабкими сторонамисвого характеру.

Порада № 2 Домовляйтеся про все наперед

Всі питання, які стосуються бізнесу або грошей, слід вирішувати заздалегідь. Якщо Ви цього не зробите, є великий шанс того, що Вас обведуть навколо пальця.

Порада № 3 Навчіться говорити «Ні»

Ви не зможете до кінця і повністю контролювати свій час і відсікати непотрібні речі, якщо не навчитесь говорити категоричне «Ні» в потрібні моменти.

Порада №  4 Дійте швидко і продуктивно

Приймайте рішення швидко, без запинок, не відкладайте ніколи справу на потім. Зваживши всі за і проти, одразу ж давайте свою відповідь. З часом Ви зрозумієте, що навичка швидко думати принесе по-справжньому великі гроші.

Порада № 5 Реінвестуйте прибутки

Ті гроші, які Ви заробили від першої справи, постарайтеся вкласти в розвиток, а не бездумно розтратити.

Порада № 6 Живітьу відповідності до доходів

Не залізайте в кредити та борги. Життя в кредит ще нікого не зробило багатим. Проте, завжди старайтеся мати вільною невелику суму, щоб вкласти її у справу, таким чином вберегтися від майбутніх боргів

Порада № 7Будьте готові відрізнятися

На шляху до успіху Ви часто будете чути критику та насмішки в свою адресу. Знайте, що коли Вас критикують, отже,Ви все робитеправильно. Прийде час і Ви їм це доведете.

Порада № 8 Будьте наполегливі

Наполегливість робить чудеса. З наполегливістю Ви можете досягнути більшого,ніж Ваш конкурент, який буде без наполегливості, але з грошима.

Порада № 9 Правильно розпоряджайтеся своїми ресурсами

Без правильно поводження з коштами та ресурсами Ви ніколи не зробите достатній капітал.

А) Ніколи не губіть гроші

Б) Ніколи не забувайте пункт  «а»