В цій статті, дорогий читачу, ми поділимося з тобою законами багатства. В них не буде важких математичних формул та інших незрозумілих речей. Дотримуватись їх зможе кожен, незалежно від суспільного положення. Притримуючись їх, ти без сумніву схилиш на свій бік потік грошей та успіху і піднімеш рівень свого життя в цілому.

10 законів багатства:

  1. Закон всепоглинаючого бажання.

Щоб по-справжньому стати багатим, Ви повинні пожертвувати всім заради цієї мети, крім здоров’я, честі, та особистих відносин. Все інше для Вас не має існувати.

  1. Закон чіткості намірів.

Ви маєте знати точну цифру, яка Вась задовільнить і чітко розуміти що з нею робити в подільшому. Це покаже чи готові Ви до великих грошей взагалі?

  1. Закон власних переконань.

Наше благополуччя напряму залежить від наших переконань. Якщо Ви не вірите, що станете багатим- то так воно і буде. Ви думаєте що не в змозі заробляти великі гроші- то так і є. Розберіться зі своїми установками, дозвольте собі самі стати багатим.

  1. Закон цілеспрямованості.

Не опускайте руки що б не сталося, не падайте духом при перших же невдачах і труднощах. Помилки – це обов’язкова складова на Вашому шляху. Адже з кожною спробою, з кожною невдачею Ви стаєте досвідченішими, наближаєтесь на крок ближче до своєї мети.

  1. Закон чіткого плану.

Для досягнення поставленої цілі Ви мусите мати чіткий та продуманий план, щоб не трапилося так, що мрії залишаться тільки мріями, а кишені так і не поповняться грішми.

  1. Закон віри.

Віра- це рушійна сила. Ви повинні сліпо вірити в себе і в свої сили – тоді успіх неодмінно прийде. Страх зазнати невдачі завчасно, але майже гарантовано приведе Вас до провалу.

  1. Закон спеціальних знань.

В план з досягнення цілі Вам необхідно включити цей пункт, адже без спеціальних знань банківської, податкової, інвестиційноїта інших систем Ви не збережете і точно не примножите своє багатство.

  1. Закон контролю витрат

Ви повинні вміти жити на гроші, якими володієте в даний момент. Для цього треба контролювати всі витрати і не робити необдуманих покупок. Також не потрібно надто зосереджено економити на собі і частину бюджету обов’язково відкладати на свої потреби

  1. Закон справедливості

Заробляйте свої статки чесним шляхом. Адже воістину  справжнє задоволення від грошей можна отримати тільки тоді, коли вони зароблені чесно

  1. Закон благочинності

Віддавайте 10% своїх доходів на благодійність. Адже, накопичуючи весь дохід і залишаючи його тільки для себе, Ви скорочуєте шанси для власного збагачення. «Ділись – і тобі повернеться з надлишком».