Білл Гейтс- найбагатша людина у світі, на даний час його статки оцінюються у 80 млрд. доларів. Засновник корпорації Microsoft, яка позиціонує себе найбільшим виробником програмного забезпечення у світі. Також є засновником своєї благодійної організації яка носить назву:  «Фонд Білла та Мелінди Гейтс»

Ця людина заробляє в хвилину  6659 американських доларів, і не збирається на цьому зупинятись.

І ось його правила життя, яких він дотримується і які безперечно допомагають йому у фінансовому та повсякденному житті:

  1. Світові все рівно на твої амбіції, на твою самоповагу. Перш за все, світ чекає від тебе рішучих дій та досягнень, а вже потім прийме до уваги твоє почуття власного достоїнства.
  2. Життя – це важка та несправедлива річ, змирись і звикни до цього факту.
  3. Прибирати вулиці від сміття- не нижче твоєї гідності. Твої бабця і дідусь називали б навіть таку роботу хорошим шансом розпочати в житті зміни на краще.
  4. Скоріш за все, у тебе не буде зарплати 50 тис.дол. одразу після закінчення школи і ти не будеш президентом великої компанії, не будеш купатися в розкоші. Але все це потрібно заслужити.
  5. Не плач і не засмучуйся від своїх невдач, а бери з них урок,  вчися.
  6. Якщо ти думаєш, що до тебе строго відносяться вчителі в школі, почекай зустрічі зі своїм майбутнім босом. Адже його кар’єра залежить від того, як ти справляєшся зі своїм завданням.
  7. Життя не має літних канікул і не поділене на навчальні семестри. Дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб ти зміг відшукати себе. Все це тобі прийдеться робити у вільний час, якого буде не так вже й багато.
  8. Не вір тому, що показують на екранах телевізорів. В реальному житті, люди проводять більше часу на роботі, а не в кав’ярнях.
  9. До твого народження, батьки не були такими – нецікавими особистостями, як тобі здається зараз. Вони стали такими,постійно заробляючи гроші, щоб ти жив безтурботно. Тому, перед тим, як відправлятися підкорювати Еверест, наведи для початку порядок у своїй кімнаті.
  10. Підтримуй хороші відносини з так званими «заучками-очкариками». Скоріш за все, хтось із них буде твоїм майбутнім начальником.