Соціолог Томас Корлі останні п’ять років досліджував звички багатих і бідних людей. У своїй роботі він зафіксував понад 300 різних звичок, які характеризують  соціальний клас людини.

Насправді виявилося, що багатим стають швидше із-за своєї поведінки, а не доходів. Отже, пропонуємо вам декілька ознак багатого та успішного. Можливо, ви вже є таким:

  1. Обирати здорову їжу. Майже 30% багатих людей обирають продукти з меншим вмістом калорій на відміну від бідних. Піклуватися про здоров’я своє і родини – риса сильних та відповідальних.
  2. Прокидаються за годину до будильника. І це не тому, що безсоння, просто ранок може бути корисним та продуктивним. На деяких сніданках укладалися угоди, .
  3. Завжди казати те, що думаєш. Успішним людям важливо тримати хороші стосунки зі всіма, але терпіти хамство вони точно не будуть. Незалежність в середині людини, а не в гаманці.
  1. Святкувати свій день народження. Це не обов’язково гучна вечірка з селебріті, але пригощати своїх друзів та родину ознака щедрої людини. Інакше навіщо людині статки, якщо вона не може ними ділитися?
  2. Записувати свої цілі. Життя часто непередбачуване. Але для тих, хто його ретельно планує, а не просто пливе за течією, воно не при підносить неприємних сюрпризів. Тому мати щоденник та ручну під боком – корисна річ.
  3. Роблять фізичні вправи. 10 хвилин на присідання чи планку пришвидшують кровообіг та роботу мозку. Навтіь дуже заклопотана людина завжди знайде для цього час.
  4. Багаті батьки змушують своїх дітей працювати по 10 годин на тиждень. Розбещені діти часто бувають в скрутних сім’ях, таким чином батьки ніби компенсують свою неблагополучність. Багаті знають справжню ціну кожної копійки і хочуть, щоб їх діти це знали також.
  5. Постійно здобувають освіту або займаються саморозвитком. Лише таким чином можна підтримувати свій мозок в тонусі, мотивувати своє оточення. Книжки та онлайн-курс завжди є в доступі.
  6. Дивитися телевізор менше. Ви будете здивовані, але за даними опитування телевізор не прийнято дивитися в багатих сім’ях. В принципі навіщо, якщо існує безліч альтернатив, які не засмічують мізки?
  7. Накопичувати добрі звички. Ми вже казали про щоденник з ручкою, фізичні вправи, розмірені сніданки, читання книжок. Всі ці малі справи  підтверджують, що саме ви будуєте своє життя.