Плануючи малий бізнес в Україні, мало хто здогадується, що вливається в ряди переважаючого сектору економіки, адже близько 90% від всієї кількості компаній, що зареєстровані на території нашої держави є представниками малого та середнього бізнесу. Крім економічної важливості, даний сектор з податками вносить до бюджету країни щорічно левову частку коштів.

Важливою перевагою для власників малого бізнесу є той фактор, що своєю діяльністю вони можуть орієнтуватися на окрему категорію споживачів, тобто бути вузьконаправленим, на відміну від великих компаній, які стараються охоплювати якомога ширшу аудиторію. Якщо проаналізувати сучасний український ринок товарів та послуг, можна побачити велику кількість незаповнених ніш, що відкриває нові можливості для підприємців. На даний час, для того, щоб стати успішним власником малого бізнесу не обов’язково придумувати велосипед, достатньо спробувати реалізувати проект, що вже досяг успіху за кордоном і не має багато конкурентів в Україні.

Ми проаналізували сучасний український ринок і пропонуємо Вашій увазі кілька перспективних ідей для малого бізнесу.

Вишивка на замовлення

Елементи вишивки вважаються дедалі популярнішими останнім часом, а це гарантовано забезпечить Вам наплив клієнтів. Також доречно зауважити, що не тільки автентичні вишиті сорочки користуються популярністю, запропонуйте своїй цільовій аудиторії вишивання логотипів, ініціалів та інших деталей на одязі або аксесуарах.

Послуги з утилізації

У наш час, коли техніки в домі стає все більше, болісно постає питання про її утилізацію – часто люди не мають часу чи бажання шукати утилізаційні центри чи самостійно вивозити габаритну техніку на звалище, тому така бізнес-ідея буде користуватися успіхом.

Даний напрям діяльності на території України тільки починає розвиватися, тому конкурентів у Вашого проекту буде небагато. Запропонуйте своїм потенційним клієнтам відвантаження старих комп’ютерів, принтерів та іншої непотрібної електроніки за символічну платню, а натомість Ви отримаєте джерело для видобування цінних металів, які містяться в брухті.

Організація свят

Якщо Ви уважні до деталей, любите влаштовувати вечірки і добре знаєте особливості декорування – тоді цей напрям ідеально Вам підійде. Допоможіть клієнтам розібратися з усіма деталями організації святкування, запропонуйте оригінальну ідею – і перетворіть власне хобі в прибутковий бізнес.

Створення івент-агенції забере мінімум стартового капіталу, а при правильній маркетинговій стратегії вже в мінімальні терміни буде приносити прибуток.

Косметика хенд-мейд

Кожна жінка прагне зберегти свою молодість і виглядати привабливо – цей фактор можна з легкістю використати в новому бізнес-проекті. Мило ручної роботи, креми з додаванням рослинних олій, пінки, гелі, тоніки, скраби – все обов’язково з натуральних інгредієнтів і без додавання консервантів. Ви подаруєте жінкам красу, а вони з вдячністю будуть знову і знову купляти Вашу продукцію.

Клінінгова компанія

Якщо Ви любите чистоту і не втомлюєтесь її наводити – перетворіть це заняття у прибутковий бізнес. Можливо, хтось з читачів скаже, що такий напрям діяльності вже не популярний, але ми запевняємо Вас у протилежному – завжди знайдуться люди, котрі через свою зайнятість потребують допомоги в наведенні порядку.

Стартовий капітал для втілення цієї бізнес-ідеї витратиться тільки на миючі засоби та невелику рекламну кампанію у вигляді флаєрів та оголошень.

 

Сподіваємось, що серед запропонованих варіантів Ви знайдете той, який принесе Вам у майбутньому успіх. Ми будемо продовжувати моніторити український ринок для пошуку нових бізнес-ідей.